fbpx

День відкритих дверей – м. Одеса

open-door-icon
28 Гру 2019 о 12:00
open-door-icon
Інститут клітинної терапії

м. Одеса, вул. Сабанєїв міст 4, "Будинок вчених"

open-door-icon
Вхід вільний

за попередньою реєстрацією по тел .: +38 050 388 14 88; +38 067 930 13 92(Viber).

open-door-icon
Подарунки

10% при укладанні договору на Дні відкритих дверей та інші приємні сюрпризи

Вагітність – це прекрасний період в житті сім’ї, сповнений світлими переживаннями, приємними клопотами й радісним очікуванням справжнього дива. Перед майбутніми батьками лежить безліч завдань, на вирішення яких вони мають щонайбільше 9 місяців. Вибрати пологовий будинок й лікаря, який прийматиме пологи, купити візок, ліжечко і перше придане малюку, приготувати дім до появи нового члена сім’ї.

Ще під час вагітності майбутні батьки починають турбуватися про здоров’я та благополуччя свого малюка. Звичайно, вагітна жінка турбується про харчування, комфорт, старається більше бувати на свіжому повітрі та менше нервувати.

Напевно, Ви вже багато чули й читали про збереження пуповинної крові. Пуповинна кров – це оптимальне джерело цінних стовбурових клітин, і зберегти її можна лише під час пологів. Це інноваційна медична послуга, яка вдосконалюється з кожним днем завдяки наполегливій роботі тисяч лікарів і вчених у всьому світі.

Отримати інформацію про стовбурові клітини пуповинної крові «з перших вуст», детальніше дізнатися про метод збору та кріозберігання пуповинної крові, почути перелік захворювань, які успішно лікуються стовбуровими клітинами, Ви можете, відвідавши День відкритих дверей в Інституті клітинної терапії.

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей Кожну четверту суботу місяця, о 12.00.

Тривалість: 90 хвилин

Усім, хто уклав договір на Дні відкритих дверей, надається ЗНИЖКА 10%.

Відвідавши День відкритих дверей, Ви зможете отримати інформацію про стовбурові клітини пуповинної крові «з перших вуст», детальніше дізнатися про метод забору та кріозберігання пуповинної крові, почути перелік захворювань, які успішно лікуються стовбуровими клітинами.

Чекаємо на Вас!

 

Схема проїзду: