fbpx

День відкритих дверей – м. Київ

open-door-icon
18 травня 2019 року, о 12:00 та 15:00
open-door-icon
Інститут клітинної терапії, Конференц-зал

м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 3, (Медмістечко)

open-door-icon
Вхід вільний

за попередньою реєстрацією по тел .: (044) 207 9 207; (044) 206 66 60

open-door-icon
Подарунки

10% при укладанні договору на Дні відкритих дверей та інші приємні сюрпризи

Вагітність – це прекрасний період в житті сім’ї, сповнений світлими переживаннями, приємними клопотами й радісним очікуванням справжнього дива. Перед майбутніми батьками лежить безліч завдань, на вирішення яких вони мають щонайбільше 9 місяців. Вибрати пологовий будинок й лікаря, який прийматиме пологи, купити візок, ліжечко і перше придане малюку, приготувати дім до появи нового члена сім’ї.

Ще під час вагітності майбутні батьки починають турбуватися про здоров’я та благополуччя свого малюка. Звичайно, вагітна жінка турбується про харчування, комфорт, старається більше бувати на свіжому повітрі та менше нервувати.

Напевно, Ви вже багато чули й читали про збереження пуповинної крові. Пуповинна кров – це оптимальне джерело цінних стовбурових клітин, і зберегти її можна лише під час пологів. Це інноваційна медична послуга, яка вдосконалюється з кожним днем завдяки наполегливій роботі тисяч лікарів і вчених у всьому світі.

Отримати інформацію про стовбурові клітини пуповинної крові «з перших вуст», детальніше дізнатися про метод збору та кріозберігання пуповинної крові, почути перелік захворювань, які успішно лікуються стовбуровими клітинами, Ви можете, відвідавши День відкритих дверей в Інституті клітинної терапії.

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей Кожну третю суботу місяця, о 12.00 й 15.00.

Тривалість: 90 хвилин

Усім, хто уклав договір на Дні відкритих дверей, надається ЗНИЖКА 10%.

Подружнім парам, які бажають укласти договір на отримання послуг «Збір пуповинної крові» та «Кріоконсервування плаценти», необхідно при собі мати 2 паспорти й 2 ідентифікаційних коди.

При укладанні договору на заході – перший рік зберігання біоматеріалів у Кріобанку безкоштовно!

 

Схема проїзду:

Партнери: