Плацента і стовбурові клітини для краси і здоров’я жінки

Материнство – надзвичайно важливий і прекрасний аспект у житті жінки. Однак, на шляху до щастя материнства жінка проходить величезні фізичні і моральні випробування, якими є вагітність і пологи. Але в той же час сама природа допомагає прекрасній половині людства подолати ці труднощі.

На період вагітності у жінок зазвичай зникають симптоми аутоімунних захворювань, таких як ревматизм, ревматоїдний артрит, васкуліти, системний червоний вовчак та ін.

Протягом вагітності та в процесі пологів гіпоталамус (ендокринна залоза в головному мозку) виділяє гормон окситоцин, який не тільки стимулює скорочення матки, зумовлюючи перейми, але і відповідає за розвиток материнського інстинкту. Таким чином, хвилююче очікування появи дитини на світ зменшує дискомфорт фізіологічних процесів, пов’язаних із пологами, підвищує витривалість майбутньої мами і знижує больове сприйняття.

Також під час пологів організм жінки виділяє зашкалюючу кількість ендорфінів і енкефалінів – це натуральні опіати, морфіноподібні сполуки, які забезпечують природню знеболюючу дію.

Піклується про маму і її ще ненароджена дитина. Частина стовбурових клітин, з яких утворюються всі тканини і органи малюка, потрапляє в кровотік вагітної жінки – цей ефект можна порівняти з цілеспрямованою клітинною терапією. Циркулюючі клітини-попередники стимулюють процеси відновлення (регенерації) в організмі жінки, роблячи її більш сильною перед майбутніми пологами, сприяють нормалізації порушених функцій внутрішніх органів.

А після пологів жінці залишається плацента – плацента, безцінна біологічна сировина для виробництва унікальних засобів по догляду за обличчям, тілом та волоссям, а також ефективний імуномодулятор. Не дарма, стародавні повитухи ретельно охороняли плаценту після пологів, адже за цим біоматеріалом полювали чаклуни і знахарі, використовуючи перинатальні тканини (плацента, пупковий канатик) для виготовлення цілющих мазей.

Зберегти плаценту після пологів можна і в Україні. Ексклюзивні ноу-хау Інституту клітинної терапії, вишколений за кордоном персонал і найсучасніше обладнання дозволяють на довгі роки зберегти весь комплекс біологічно активних речовин, присутній в плаценті. Оскільки виготовлені Інститутом клітинної терапії біопрепарати неімуногенні, поділитися ними можна і з іншими членами сім’ї. Також Кріобанк володіє технологіями виділення стовбурових клітин з плаценти, які дедалі ширше застосовують у лікуванні багатьох захворювань.

Плацентарні препарати – це сила природи і потенціал сучасної науки на службі Вашої краси і здоров’я!