Набір для забору та транспортування біоматеріалу

Медичні вироби та антисептичні засоби для забезпечення умов стерильності під час забору пуповинної крові

Контейнер одноразового застосування для забору пуповинної крові

Медичні вироби та антисептичний засіб для забезпечення умов стерильності перед забором плаценти / пуповини

Розчин Хенкса, антибіотики для забезпечення антимікробної дії та збереження життєздатності клітин тканин плаценти/пуповини

Контейнер для забору тканин плаценти/пуповини

Шприц, пробірки для забору венозної периферійної материнської крові

Акумулятори холоду для забезпечення температурного режиму під час транспортування біоматеріалів до Кріобанку

Логер - пристрій для фіксації температури в термобоксі під час транспортування біоматеріалів до Кріобанку

Контейнер майбутнього – вже сьогодні

Збір пуповинної крові, пуповини і плаценти при народженні дитини – це перший крок до “універсальних ліків”: стовбурових клітин та інших препаратів, які одержують із найціннішого біологічного матеріалу. Його збирають у пологовому будинку, прямо в пологовій залі, після появи на світ малюка.

  • Але що відбувається з біологічним матеріалом (найчастіше це пуповинна кров і плацента) далі?
  • Куди і як його упаковують?
  • Як транспортують?
  • Наскільки важливими є умови транспортування, чи не пошкоджуються цінні клітини при перевезенні до лабораторії?
  • І як принципово змінюється підхід до якості транспортування з використанням нашого “контейнера майбутнього” – спеціально розробленого та сертифікованого для перевезення біологічних матеріалів?

Важливі умови правильного транспортування

1. Стерильні ємності для різних матеріалів.

Усі біологічні матеріали мають потрапити одразу при збиранні в спеціальні стерильні контейнери.

Стерильність – це пункт, якого дотримуватися найлегше, цій вимозі відповідають будь-які сучасні ємності для збору пуповинної крові та інших біоматеріалів. Але “контейнер майбутнього”, який використовується при зборі біологічного матеріалу для подальшої обробки і зберігання в Кріобанку Інституту клітинної терапії, має переваги навіть у цьому найпростішому аспекті.

  1. У нашому наборі – стерильна ємність для пуповинної крові об’ємом 250 мл, яка одразу містить антикоагулянт. Про нього скажемо нижче.
  2. Наш набір укомплектований п’ятьма флаконами для пуповинної крові матері, кожен з яких також містить антикоагулянт.
  3. Спеціальний контейнер для тканини пуповини входить в набір. У ньому міститься стерильний сольовий розчин з антибіотиком, який дозволяє зберегти під час транспортування тканину пуповини. Як і всі ємності в нашому наборі, ємність для зберігання пуповини стійка до змін тиску і забезпечує стерильність тканини до моменту доставки в лабораторію.

2. Антикоагулянт, який не впливає на якість біологічного матеріалу.

Ємність, до якої акушер-гінеколог збирає пуповинну кров при пологах, одразу містить антикоагулянт – речовину, яка запобігає згортанню крові і дозволяє доставити біологічний матеріал до лабораторії в незміненому вигляді.

Більшість банків пуповинної крові використовує як антикоагулянт гепарин. Однак уже відомо, що він негативно впливає на якість отриманих стовбурових клітин.

FDA, Управління з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, не рекомендує використовувати гепарин як антикоагулянт при транспортуванні крові, з якої в подальшому будуть отримані стовбурові клітини. У таких випадках FDA рекомендує застосовувати цитрат-фосфат-декстрозу (CPD), речовину, яка, по-перше, не чинить негативного впливу на якість стовбурових клітин, по-друге, дозволяє отримати на 50% більше стовбурових клітин у порівнянні з кров’ю, яку транспортували в ємностях з гепарином.

У нашому “контейнері майбутнього” використовується тільки рекомендований FDA антикоагулянт – цитрат-фосфат-декстроза (CPD).

3. Температурний режим.

Порушення температурного режиму при транспортуванні до лабораторії пуповинної крові та інших біологічних матеріалів, отриманих при пологах, може призвести до втрати життєздатності та зниження функцій стовбурових клітин. Зібрана пуповинна кров повинна транспортуватися при температурі в межах 4-30°С. Однак перевезення крові при температурі, близькій до верхньої межі, теж не рекомендується – через зберігання при температурі понад 25°С протягом доби недійсними стануть результати аналізу крові на деякі інфекційні хвороби.

Комплект, який надаємо ми, знаходиться в термоконтейнері, який забезпечує захист від зміни температур в кілька десятків разів довше, ніж інші стандартні набори, які зараз використовують банки пуповинної крові.

4. Захист від пошкоджень.

Отримані біологічні матеріали зазвичай перевозять в автомобілі. З огляду на особливості українських доріг, важливо те, що в нашому “контейнері майбутнього” всі ємності надійно закріплені і не будуть перевертатися, падати, ударятися або деформуватися під час перевезення.

Унікальна конструкція контейнера – гарантія захисту стовбурових клітин

Щоб забезпечити підтримку температурного режиму, в наших сертифікованих контейнерах для перевезення біологічних матеріалів, з яких будуть отримані стовбурові клітини, використовуються найсучасніші гелеві пакети з матеріалом для зміни фази (PCM).

Особливість цього нового матеріалу в тому, що він не вимагає охолодження або заморожування, натомість поглинає або виділяє тепло для підтримки необхідної температури. Завдяки цьому в контейнері з ємностями, в які зібрані пуповинна кров, кров матері, пуповина і плацента, постійно підтримується помірна температура, необхідна для збереження високої якості всіх біологічних матеріалів. Усі вони потрапляють в лабораторію в стані, який дозволяє провести максимум тестів, виділити всі необхідні фракції, отримати максимально можливу кількість стовбурових клітин найвищої якості.

Зберегти потрібну температуру допомагають вакуумні панелі, з яких складаються стінки контейнера з набором. Вони забезпечують температурну ізоляцію в 10 разів ефективніше, ніж матеріали, які застосовуються для звичайних термоконтейнерів, які використовують інші банки пуповинної крові.

Контроль температурного режиму здійснюється автоматично – спеціальний вбудований індикатор постійно здійснює моніторинг температури під час перевезення біологічного матеріалу і повідомляє про те, що вона може наблизитися до нижньої чи верхньої межі норми при транспортуванні.

Простота + ефективність + екологічність: крок у майбутнє

Ми не дарма називаємо наші контейнери для транспортування пуповинної крові “контейнерами майбутнього”. Ми подбали про все. Ємності в наборі гарантують максимально високу якість отриманих стовбурових клітин. Усі заходи для підтримки температурного режиму працюють бездоганно. Але ми подбали не тільки про це.

Весь набір ємностей, уся система, включаючи гелеві пакети та ізоляційні панелі – це компактний і естетичний портфель з лаконічним дизайном, створений з матеріалів, які практично повністю можуть бути перероблені або використані (як ізоляційні панелі) повторно.

Ми свідомо пішли на те, щоб зробити наш контейнер для збору пуповинної крові максимально екологічним. Адже турбота про майбутнє тих, чиї стовбурові клітини ми збережемо сьогодні – це і турбота про довкілля, яке ми залишимо тим, хто народився зараз.

Консультація

Зателефонуйте або напишіть і консультант Кріобанку дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

calculator connection