Шановні клієнти!

Сподіваємося, Ви в безпеці!

Повідомляємо, що ми робимо все можливе для забезпечення збереження ваших біоматеріалів! На сьогоднішній день Кріобанк стабільно функціонує і Ваші біоматеріали надійно зберігаються!

Хочемо нагадати про гарантії нашого Кріобанку:

  1. Автономні системи електропостачання та вентиляції. Наше кріосховище знаходиться на базі пологового будинку №3 (м.Київ, вул. Кучера, 7), це стратегічний об’єкт та електропостачання йде виділеною лінією, крім цього є власне, незалежне!
  2.  Резервний запас рідкого азоту. Запасів азоту достатньо на 3-4 місяці функціонування кріосховища! Він стабільно поповнюється.
  3. Цілодобова охорона та відеомоніторинг. Наші співробітники працюють позмінно.

Ми забезпечуємо збереження матеріалу наших клієнтів. Переконатись у функціонуванні кріосховища ви можете за посиланням: https://cryobank.ua/about/virtual-tour/

Звертаємо вашу увагу, що саме своєчасна оплата відповідно до умов договору дозволяє нам зберігати ваш біометріал. Гарантуємо подальше виконання своїх зобов’язань за договором за умови оплати заборгованості.

Нагадуємо, що ви також можете сплатити за послуги онлайн, на нашому сайті: https://cryobank.ua/price/payments/

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефонами: +38044 207 9 207 (міський) або +38050 207 9 207 (Viber). Або зв’яжіться з нами адресою info@cryobank.ua

Дякуємо за розуміння. Бережіть себе та своїх близьких!

Слава Україні!