Cord Blood Association подякувала ІКТ за співпрацю

З 2020 року Інститут клітинної терапії – член найбільш авторитетної міжнародної організації в галузі біобанкінгу перинатальних тканин (пуповинна кров, пуповина, плацента) – Cord Blood Association (СВА). Цьому передувала ретельна інспекція Кріобанку фахівцями СВА: вивчення репутації компанії, пакету послуг, методик, досвіду клінічного застосування кріоконсервованих препаратів.

Cord Blood Association – це міжнародна неприбуткова організація, створена з метою сприяння розвитку як публічних, так і приватних (сімейного типу) банків пуповинної крові. Очолює Cord Blood Association професор університету Дьюка (США) – Джоан Куртзберг, одна із піонерок галузі клінічного застосування пуповинної крові. Саме професор Куртзберг в 1991 році виконала першу в світі неродинну трансплантацію пуповинної крові та започаткувала застосування стовбурових клітин пуповинної крові у лікуванні аутизму та дитячого церебрального паралічу.

У 2020 році Cord Blood Association виділила грант 225 000$ на подальші дослідження механізму терапевтичної дії стовбурових клітин пуповинної крові та пуповини у лікуванні неврологічних захворювань у дітей.

Заплановано багатоцентровий науковий проект терміном на 2 роки, в цілі якого входить, в тому числі, розробка стандартизованих методів тривалого моніторингу результатів клітинної терапії. Клінічне дослідження координується університетом Дьюка (США).

Інститут клітинної терапії – один із найбільших і найтехнологічніших банків пуповинної крові, інших тканин та клітин людини в Східній Європі. У 2020 році Інститут клітинної терапії ініціював в Україні проведення клінічного дослідження лікування коронавірусної пневмонії (COVID-19) з використанням алогенних кріоконсервованих мультипотентних стовбурових клітин плаценти за методикою, розробленою фахівцями Інституту. Наукові здобутки Кріобанку Інституту клітинної терапії достойно оцінили інші члени Асоціації, що дозволяє стверджувати, що українські біотехнології зараз на високому світовому рівні.

Будучи членом Cord Blood Association, Інститут клітинної терапії підтримує наукові та громадські проекти організації та бере участь у їх реалізації.

26 лютого 2021 року Президент Cord Blood Association, професор Джоан Куртзберг надіслала Інституту клітинної терапії листа-подяку за участь та підтримку проектів Асоціації впродовж останніх 12 місяців.

Інститут клітинної терапії дякує Cord Blood Association за надану високу честь брати участь у проектах організації та надалі докладатиме всіх зусиль для відповідності високим вимогам щодо якості послуг, які необхідні для підтримання членства в Cord Blood Association.