Інститут клітинної терапії взяв участь у 4th Summit IAPMT & MedTourClub

5 грудня 2020 року Інституту клітинної терапії взяв участь у 4th Summit IAPMT & MedTourClub.

З доповіддю про структуру Інституту клітинної терапії, унікальні розробки Кріобанку, досвід Інституту в галузі клінічного застосування стовбурових клітин, механізми їх терапевтичної  дії, лікувальні та профілактичні програми Клініки виступила Марія Газда, терапевт, anti-age терапевт, фахівець з клітинної та регенеративної медицини.

Марія Газда наголосила на безпечності клітинних препаратів, що виготовляються Кріобанком та відсутності побічних дій. Лікарка також ознайомила з проблемою хронічного ковіду та погіршення здоров’я в осіб, що перенесли коронавірусну пневмонію, і повідомила про можливість постковідної реабілітації в Інституті клітинної терапії.

У самміті взяли участь представники кріобанків, біотехнологічних компаній, клінік клітинної терапії з Литви, Португалії, Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Іспанії, Індії, Китаю, Швеції, Швейцарії, Туреччини, країн Близького Сходу, Африки, Ізраїлю, України та ін.

Трансляція Самміту відбувалася англійською мовою на весь світ. Незважаючи на змішаний формат заходу (онлайн та оффлайн) у всіх бажаючих була можливість поставити питання доповідачам, нав’язати професійні контакти.

Не зважаючи на карантинні обмеження, зумовлені пандемією COVID-19, Кріобанк Інституту клітинної терапії і далі бере активну участь у роботі міжнародної біотехнологічної спільноти. Обмін досвідом із зарубіжними колегами дозволяє «тримати руку на пульсі» галузі, оптимізовувати протоколи кріоконсервування клітинних та тканинних препаратів з метою забезпечення високої життєздатності збереженого біоматеріалу та ефективності лікування з його застосуванням.