Набір для забору та транспортування біоматеріалу ІКТ серед наборів провідних світових біобанків

Відома міжнародна організація Parentsguide to Cord Blood Foundation, яка забезпечує майбутнім батькам якісну та достовірну інформацію про зберігання перинатальних тканин (пуповинна кров, пуповина, плацента) розглянула «Набір для забору та транспортування біоматеріалу» Інституту клітинної терапії та поставила його в один ряд з відповідними наборами провідних світових біобанків https://parentsguidecordblood.org/en/news/photo-gallery-cord-blood-collection-kits, https://parentsguidecordblood.org/ru/node/18188

Нагадуємо, «Набір для забору та транспортування біоматеріалу» Інституту клітинної терапії – єдиний в Україні зареєстрований МОЗ України як медичний продукт.

Набір створено з урахуванням кращого світового досвіду. Набір містить лише сертифіковані МОЗ України витратні матеріали. Стінки контейнера для транспортування біоматеріалу та хладагенти забезпечують необхідний температурний режим упродовж всього періоду транспортування біоматеріалу з будь-якого куточка України до столичної лабораторії Кріобанку Інституту клітинної терапії, а моніторинг температури здійснюється термореєстратором, що міститься усередині боксу.

Відомо, що якість препаратів, виготовлених із біологічного матеріалу, зокрема пуповинної крові/пуповини/плаценти, та життєздатність стовбурових клітин, з них виділених, залежить не лише від обробки вихідної сировини, але й особливостей забору та транспортування тканин з пологового будинку. Умови забору, транспортування, обробки, тестування та кріоконсервування пуповинної крові прописані в директивах ЄС та Міжнародних стандартах NetCord/FACT зі збору, банкінгу та видачі до застосування пуповинної крові, яких неухильно дотримується Інститут клітинної терапії.

Подальша обробка зібраного біоматеріалу відбувається в ISO-акредитованому Кріобанку Інституту клітинної терапії, який уже впродовж 18 років зберігає найцінніше – запас здоров’я своїх клієнтів у вигляді клітинних депозитів.