Інститут клітинної терапії взяв участь у міжнародній науковій конференції в Польщі

10-13 жовтня 2019 р. в м. Вроцлав (Польща) на базі Haston City Hotel проходила 10-а щорічна міжнародна наукова зустріч Консорціуму Регіональної кооперації заради здоров’я, науки і технологій. Локальним організатором конференції була кафедра експериментальної фізики факультету фундаментальних проблем технологій Вроцлавського університету науки й технологій.

Консорціум Регіональної кооперації заради здоров’я, науки і технологій створено 15 років тому при медичному центрі Cedars-Sinai у Лос-Анджелесі (США). Цей науковий консорціум включає 18 університетів та інших академічних осередків з метою проведення спільних досліджень. На сьогодні міжнародний Консорціум Регіональної кооперації заради здоров’я, науки і технологій об’єднує науковців з України, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Хорватії, Румунії. 

Вже не перший рік українська делегація на міжнародних наукових конференціях Консорціуму  – одна з найчисленніших, при тому що відбір учасників відбувається на конкурсній основі і базується на науковому рівні  поданих робіт. Участь науковців, що успішно пройшли конкурсний відбір, у  конференції підтримується travel-грантами. Багаторічна наукова консультантка Інституту клітинної терапії вже 4 рази успішно проходила конкурсний відбір і представляла результати своїх наукових досліджень на Міжнародній науковій конференції Консорціуму Регіональної кооперації заради здоров’я, науки і технологій.

В 2019 р. програма конференції висвітлювала останні досягнення молекулярної та клітинної біології, біохімії, біотехнологій, актуальні питання акушерства та гінекології, а також проблеми ефективного лікування таких соціально важливих хвороб як ожиріння та рак та аспекти правового регулювання проведення клінічних досліджень в країнах ЄС. 

Міжнародна інтеграція наукових співробітників Інституту клітинної терапії дозволяє нашому Центру науки на високому рівні проводити наукові дослідження, результатом яких є постійне вдосконалення як послуг Кріобанку з кріоконсервування перинатальних тканин (пуповинна кров, плацента, пуповина), так і лікувальних послуг Клініки.